Besedy

Chceme se inspirovat od těch nejlepších, a tak pořádáme besedy ze psího světa. V podání dvounožců, kteří tomu fakt rozumí. Doražte, nebo mrkněte na záznam, až bude čas a chuť.

Co se chystá?

5. 6. 2019

Plavání se psem

Běhejsepsem.cz

Plavání je pro naše kámoše z Běhejsepsem.cz nedílnou součástí letní přípravy a to jak své, tak psa. Budou nám povídat o tom jak vlastně "trénovat" a hlavně, jak plavat bezpečně.

12. 6. 2019

Olfaktologie a výzkum na ČZU

Nicole Vošvrdová

Věděli jste, že se Nicol kromě Noseworku a vyhledávání kůrovců, aktivně zapojuje i do výzkumu olfaktologie na České zemědělské univerzitě v Praze? Nicol nám bude povídat třeba o tom, jak používají psy k aktivnímu vyhledávání pachatelů, stop apod.

19. 6. 2019

Poslušnost s Honzou Farkačem

Jan Farkač

Honza je nadšený "sportovkář", který se mimo závodění věnuje i výcviku, třeba poslušnosti. Na besedě nám bude povídat o tom, co vlastně dělá a určitě bude mít prostor pro vaše dotazy!

26. 6. 2019

Když se pes ztratí

Útulek Borovno

Také jste si lámali hlavu nad tím, co vlastně dělat, když se váš chlupáč vidá poznávat svět na vlastní pěst a vy se ho nemůžete dovolat? Může být kdekoliv... Z útulku Borovno nám přijdou povídat o tom, jak vlastně odchyt a útulky celkově fungují a jak se zachovat, když se vám pes ztratí.

To nejlepší, co už máme za sebou

zachranarina-beseda

Vašek Vančura

Záchranařina

canisterapie-beseda

Canisterapie Motol

Canisterapie v nemocnici

verca-beseda

Verča Navrátilová

Holka, co poráží kluky

0