5 tipů, co pořídit pejskařům

Abyste vašemu chlupatci nezáviděli nadílku, poradíme vám, co pořídit sobě. Nebo dalšímu pejskaři, když netušíte, co by mu udělalo radost.

Jak hrdě hlásáme, jsme obchod a kavárna pro psy a jejich lidi. Takže u nás v pohodě nakoupí i dvounožci, ale většinou se odbydou „jen“ naším skvělým cappuccinem, takže teď o Vánocích je ideální možnost, jak to napravit.

Kam s pamlsky?

Náš všemi (hlavně psy) oblíbený pamlskovník, do kterého schováte dávku pamlsků, ale i telefon, klíče nebo třeba hračku. Má totiž dvě oddělené kapsy – jednu čistou na zip a druhou pamlskovou. A k tomu můžete pořídit samozřejmě i náplň.

Eko hrnek plný dobrodružství #gowithloype

Na cesty, výlety, závody i jen tak do práce. Vlastně skoro povinná výbava každého pejskaře v malé i větší verzi. rCUP je vyrobený z už použitých jednorázových papírových kelímků, je lehoučký a fakticky neteče (ozkoušeno), takže ideální do tašky nebo batůžku.

Abyste dobře viděli

A taky abyste byli vidět. Čelovka je super bezpečnostní prvek a teď na venčení nebo všelijaké další aktivity ve tmě se fakt hodí. My zbožňujeme Actik Core od Petzlu, je lehoučká, má dobrou svítivost a dlouhou životnost. Ostatně otestovanou ji máme přímo v akci na koloběžce a nemůžeme jí nic vytknout.

První poctivá venčící bunda

Naši kámoši z Běhejsepsem vymysleli tuhle 100% v jizerkách ušitou bundu a my ji můžeme jen a jen doporučit. Do mega pružných a velkých kapes se v pohodě vejdou pamlsky, klíče, telefon i hračka. K tomu je z extrémně prodyšné membrány a odolá větru a vodě a další část má z merino vlny, abyste byli v teple. V dámské i pánské verzi, samo sebou.

Poslední nebo první záchrana

Jestli fakt tápete, co pořídit, zachrání vás poukaz. Můžete si vybrat jeho hodnotu a taky vám ho hned po zaplacení pošleme mailem, rychlejší dárek neexistuje. Platí na nákup u nás v e-shopu, kamenném obchodě i útratu v kavárně.

Tak vybírejte a když si nebudete jistí, šup k nám na Budečskou ulici, rádi vám poradíme osobně!

0