Besedy

Chceme se inspirovat od těch nejlepších, a tak pořádáme besedy ze psího světa. V podání dvounožců, kteří tomu fakt rozumí.

Co se chystá?

27. 8. 2020

Cestování se psem

Petra Vysušilová

Jak cestovat s chlupatcem všude možně nám poradí Péťa z projektu Lesem se psem. Dozvíme se, co zajistit před cestou, co sbalit psovi, na co bacha a určitě nás neminou ani tipy, kam se vydat a plno krásných fotek!

Proběhlo

29.7.2020

Jak na přivolání aneb pes pod kontrolou

Pavlína Bohunová

Pavlína se profesionálně věnuje kynologii a psím sportům již od roku 2003. Vlastní svůj cvičák a má spoustu zkušeností, o které se s vámi podělí. Pokud Vás zajímá jak na spolehlivé přivolání, tak doražte!

16.7.2020

Focení psů při cestování

Kristýna Kvapilová

Kristýna je vášnivá cestovatelka a skvělá fotografka. Na přednášce Vám poví super tipy a zajisté Vás navnadí na cestování!

23.6.2020

Chůze u nohy (obedience)

Kristýna Másilková

Kristýna Másilková je jednou ze zakladatelek a předsedkyní klubu Obedience CZ. Na besedě Vám ráda předá své znalosti a zkušenosti.

18.6.2020

Začátky v canicrossu

Běhejsepsem.cz

Chcete začít běhat se svým parťákem, ale nevíte jak na to? Lámete si hlavu s tím, jak to všechno dělat správně a co všechno k tomu potřebujete?

10.6.2020

Nosework

Nicole Vošvrdová

Nicole Vošvrdová je cvičitelka psů na vyhledávání kůrovců. Věnuje se tedy noseworku neboli vyhledávání pachů v nejrůznějších prostředích.

To nejlepší, co už máme za sebou

zachranarina-beseda

Vašek Vančura

Záchranařina

canisterapie-beseda

Canisterapie Motol

Canisterapie v nemocnici

verca-beseda

Verča Navrátilová

Holka, co poráží kluky

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop