5 tipů na vánoční dárky pro psy

Tak schválně, o co by si váš chlupatec napsal Ježíškovi? O tunu bahna místo zahrady? O nekonečnou louku? Koupel v granulích? Tohle splnit neumíme, ale máme pro vás 5 tipů, které by taky mohly zabrat.

Samozřejmě, že pes je nejen právoplatný, ale většinou velevážený člen rodiny, takže svou kupičku dárků dostane taky. Ale co všechno vymýšlet, kromě jídla, viďte? Máme pro vás inspiraci, co pořídit, nebo co poradit dalším členům rodiny, kdyby vašemu čtyřnožci chtěli taky udělat radost. A všechno seženete u nás na e-shopu nebo přímo v kavárně.

Westpaw na dlouhé zimní dny i agility

Na hračky od Westpaw nedáme dopustit. Díky super materiálu vydrží všechny možné i nemožné zásahy tesáků, jsou to opravdu držáci. K tomu ale suprově skáčou, plavou a když jsou oslintané tak, že ani nejdou vzít do ruky, můžete je dát do myčky. Vybírat můžete mezi plnícími, které chlupatce krásně zabaví, ale máme taky kousací nebo přetahovací. Třeba tady pan Lego má už 1 celý rok Lincolna, běhá s ním agility, přetahuje se o něj se ségrou Rozárkou a bere ho s sebou, kam to jde. A Lincoln drží.

Alpha na zahřátí

Jestli máte doma krátkosrsťáka nebo zmrzlíka, obleček se fakt bude hodit. Třeba na vycházky po městě, kdy jde pes na vodítku a nemůže si tak tempo, tim pádem i zahřátí, regulovat sám. Obleček Alpha Pro od Non-stopu je zateplený, voděodolný, ale hezky prodyšný a taky 3sezónní (jaro, podzim, zima). Máme ho rádi i protože jde dobře sbalit s sebou, takže ho můžete mít vždycky vždycky při ruce. Jo a taky se vám nechce do studeného auta? Psům taky moc ne, takže obleček uvítají i při jízdách nebo čekání ve studeném autě.

Adventní kalendář 

No jasně, ten by mohl být na Štědrý den trochu pasé, ale je tak super, že jsme ho sem prostě museli dát. Adventní kalendář je plný sušených věcí od Mapesu, české firmy. Nepoužívají žádnou zbytečnou chemii nebo konzervační látky, takže máte jistotu, že váš pes dostane jen to nej. A když nad tím teď přemýšlíme, klidně jim ho dejte i na ty Vánoce, za tu psí radost to fakt stojí!

Na zdraví! Aneb pivo i pro psa

Jedna z novinek u nás na e-shopu a máme ji i v kavárně – psí pivo! Jo, fakt to existuje. Zatím chutnalo všem našim chlupatcům i těm, co si ho u nás dali. Podle nás je to super dárek třeba od nepejskařů, můžou si pak s vaším psem i připít na nový rok. Je plné bylinek a s kuřecím vývarem, bez alkoholu a bez bublinek. Tak teda na zdraví!

Žrací kolekce

Za tohle vás váš pes bude milovat! Do speciální Žrací kolekce vám namícháme všechno, co si budete přát. Mícháme podle libosti, ale třeba i velikosti psa. Třeba pivo, paté, pamlsky a tak dále. Prostě zásoba pamlsků na celý rok. Teda spíš na svátky no … 

Tak vybírejte online nebo za námi klidně přijďte i s chlupatcem a něco vyberem společně.

0